Home / هزینه هایی که به عهده شماست

هزینه هایی که به عهده شماست

ضمن عرض تسلیت خدمت شما، طلب آرامش و آمرزش برای آن مرحوم / مرحومه و سلامتی و صبر برای بازماندگان…

هزینه هایی که برای خرید از فروشگاه کارت ترحیم به عهده مشتری محترم است، عبارتند از:

یک. هزینه محصول: شامل انواع کارت و اعلامیه ترحیم  که به تعداد درخواستی شما در قیمت واحد ضرب شده و جمع کل در سبد کالا نمایش داده می شود. برای مثال اگر ۱۰۰ عدد اعلامیه ترحیم در ابعاد A4 سفارش دهید، مبلغ کل سفارش شما ۵۰۰۰۰ تومان می‌شود.

دو. هزینه بسته بندی و ارسال به شرکتهای باربری:‌ در صورتی که بخواهید سفارش شما را به هر شهری به غیر از تهران بفرستیم، ما این کار را از طریق تعاونی های باربری، ترمینال جنوب، تیپاکس انجام می دهیم. لذا مبلغ ۶۰۰۰ تومان بابت بسته بندی و پیک شهری درون تهران از خریدار دریافت می شود و بسته تحویل یکی از شرکتهای باربری داده می شود. این هزینه از خریدارانی که می خواهند بسته آنها به نقطه ای در تهران ارسال شود، دریافت نمی شود.

سه. هزینه حمل سفارش: ھزینه پیک موتوری برای خریدارانی که ساکن شهر تهران هستند و هزینه پست، تیپاکس، باربری یا اتوبوس برای غیرتهرانی ها به عهده خریدار محترم است.

توجه داشته باشید: حداقل تعداد سفارش ۵۰ عدد است. در صورتیکه تعداد کمتر از ۵۰ عدد سفارش دهید، هزینه ۵۰ عدد از شما دریافت می شود. توضیح اینکه هزینه ظراحی و چاپ برای تعداد کمتر از ۵۰ عدد به قدری است که چاپ اعلامیه ترحیم برای ما مقرون به صرفه نخواهد بود.

ضمن اینکه پس از سفارش از سایت و ارسال پیش فاکتور به آدرس ایمیل مشتری، قیمت‌ها به مدت یک ماه معتبر می‌باشند.